20. novembrī – teoloģiskās pārdomas par abortiem

Trešdien, 20. novembrī, plkst. 19.00 Rīgas Lutera draudze aicina uz kārtējo sarunu par teoloģiju. Mācītājs Linards Rozentāls dalās teoloģiskās pārdomās par abortiem.

Jautājums par abortiem ir jautājums gan par cilvēka dzīvības un dzīves kā Dieva dāvanas vērtību kopš pašiem tās sākumiem līdz pēdējam elpas vilcienam, gan par ģimenes un visas kopienas spēju, vēlēšanos un viesmīlību iepretī jaunai dzīvībai un dzīvei, bet arī par kristīgo draudzi un tās līdzatbildību un aicinājumu piedalīties tādas kopienas veidošanā, kurā šo viesmīlību un gatavību reāli palīdzēt var izjust katra un katrs, kurš šaubās par savu vai savas ģimenes gatavību ieņemto bērnu laist pasaulē, uzturēt un audzināt. Šajā vakarā mēs ne tik daudz runāsim par argumentiem un par to, kas būtu jādara citiem, kā par to, kas būtu kā kristīgai baznīcai jādara mums, par mūsu vērtībām, attieksmi, uzdevumu. Mēs domāsim arī par to, kāda veida jautājums tas ir un kādā veidā kristīgai baznīcai būtu vai nebūtu par to jārunā.

Pasākums notiek pasākumu cikla “Vakara sarunas par teoloģiju” ietvaros, kurā ar priekšlasījumiem uzstājas Rīgas Lutera draudzes mācītāji.

Pasākums notiek Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā. Pasākumam nav nepieciešams iepriekš pieteikties. Pasākums ir bez maksas.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.