Vīru iniciācijas retrīts 2021

Rīgas Lutera draudzes Torņakalna vīru grupa rīko Vīru iniciācijas retrītu 2021
Retrīts paredzēts vīriem, kuri atrodas ceļā pie savas patiesās būtības un Dieva Tēva.
Kad es biju bērns, es runāju kā bērns, domāju kā bērns, spriedu kā bērns; bet kad es kļuvu vīrs, tad atmetu to, kas bērnišķīgs.
(1. Korintiešiem 13:11)
Programma:
satikšanās un darbs ar savu iekšējo bērnu;
dzimšanas pieredzes aktualizācija;
bērnības traumu apzināšana un dziedināšana;
darbs ar Ēnu;
meditācijas nodarbības;
vīru aplis.
Retrīts ir vairāk paredzēts kā praktisku nodarbību un rituālu kopums ar mērķi iegūt patiesi transformējošu pieredzi, un mazāk teorētisks, tāpēc iespēju robežās aicinām pirms retrīta iepazīties ar pieejamo literatūru par šo tēmu:
” Ādama atgriešanās”, Ričards Rors, https://ieej.lv/s5ja4
“Mežonīgais prāts. Nepieradināta cilvēka psihes rokasgrāmata”, Bils Plotkins, https://ieej.lv/5LE29

Praktiskās nodarbības vadīs Dainis Logins – ārsts psihiatrs, narkologs, adatu terapeits, 25 gadus bijis karatē instruktors. Praktizē qigong, taichi quan un līdzīgas austrumu prakses. Meditē vairāk kā 20 gadus. Praktizējošs Kristus māceklis. Kopš 2000 gada vada grupu un individuālās terapijas.
– dzīvošana lauku viensētā “Pureņi”, Daudzes pagastā
– nakšņošana līdzpaņemtajās teltīs
– līdzi jāņem savs sitamais mūzikas instruments!
– dalības maksa 200 eur. Atkarībā no katra finansiālajām iespējām, par summu iespējams vienoties, sazinoties ar Vīru grupas vadītāju Jāni Krievkalnu, janis.krievkalns@gmail.com, tel. 26472837
Reģistrācija pasākumam:
https://forms.gle/Cw83XAgSi2nxUNQo8

 

Par Torņakalna Vīru grupu

Mūsdienu pasaulē arvien vairāk vīriešu cīnās ar jautājumiem par savas dzīves mērķi un jēgu, jo tradicionālās sociālās un reliģiskās struktūras dažādu vēsturisko un politisko apstākļu rezultātā ir izirušas, un nespēj sniegt apmierinošas atbildes. Daudziem vīriešiem ir pieredze individuālajos garīgajos meklējumos, citi šādu ceļu ir tikai sākuši, citi vēl nemaz nenojauš, ka atrodas uz šī ceļa. Vīru grupa ir viens no instrumentiem, kas šajos meklējumos var palīdzēt.
Vīru grupas uzdevums ir sniegt atbalstu ceļā uz vīriešu garīgu transformāciju, un caur jaunu pozitīvu dzīves pieredzi, bagātinātu gan viņu ģimenes dzīvi, gan darba vidi, gan sabiedrību kopumā.
Vīru grupas darbība praksē izpaužas kā vieta un laiks kurā:
vīrieši var realizēt savu iedzimto vajadzību pēc citu vīriešu atbalsta un gādības;
vīrieši var atklāti dalīties ar savām emocijām;
vīrieši var būt ievainojami bez bailēm tikt nosodītiem vai kauninātiem;
vīrieši var atbrīvoties no domāšanas ieradumiem un uzskatiem, kas tiem vairs nekalpo pozitīvā veidā;
vīrieši var mācīties no citu vīriešu pieredzes un bagātināt citus ar savu;
vīrieši var realizēt praktiskus garīgus vingrinājumus (meditācija).
Vīru grupa ir atvērta visiem, kas jau atrodas ceļā, vai arī tikai domā par garīgā ceļa uzsākšanu, neatkarīgi no sociālās, reliģiskās, etniskās, vai seksuālās piederības. Vīru grupas mērķis ir vīrietis, kas ir gatavs nemitīgi mācīties un attīstīties, lai vēlāk kļūtu par cienīgu skolotāju jaunajai vīriešu paaudzei.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.