LUTERA DRAUDZES DIEVKALPOJUMOS VIESOSIES ZVIEDRU KORI

Debesbraukšanas dienas dievkalpojumā, 25. maijā plkst. 18:00 dziedās koris “VioMeri” no Mikaeli baznīcas Vesterosā, Zviedrijā. Vio Meri nozīmē “Mēs ar Meri”. Tas ir koris pieaugušajiem, kurā var dziedāt katrs, kurš vēlas, kordiriģentes Meri Ljung vadībā.

Savukārt 27.maija kontemplatīvajā dievkalpojumā plkst. 18:00 dziedās Šellefteo pilsētas Mobakenas draudzes dziedoša grupa, kura, bijušās Daugavpils draudzes kora vadītājas, tagad Mobakenas draudzes kantores Indras Lindkvistes vadībā, ciemojas Rīgā un Latvijā. Pirms dievkalpojuma draudzes centrā notiks tikšanās un neliela iepazīšanās ar mūsu draudzes darbu, par kuru zviedru draudzei ir radusies liela interese, pateicoties mūsu draudzes mediatēkai.

Mobakenas draudzes dziedoša grupa:

IMG_1022

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.