Vienotā informācija par atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem

Lai sniegtu būtiskāko informāciju par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem vienuviet, darbu uzsācis Sabiedrības integrācijas fonda izveidotais vienotais informatīvais tālrunis  –  “Palīdzība ukraiņiem Latvijā”  27 380 380.

Informatīvais tālrunis “Palīdzība ukraiņiem Latvijā” nodrošinās kara bēgļiem no Ukrainas centralizētu informāciju par pieejamo palīdzību un atbalstu Latvijā, piemēram, kā saņemt nodarbinātības, psiholoģiskās palīdzības, juridiskā atbalsta, tulka, veselības aprūpes, sociālā atbalsta u.c. pakalpojumus. Savukārt Latvijas iedzīvotājiem sniegs informāciju par iespējām veikt ziedojumus un sniegt atbalstu, piemēram, iesaistoties brīvprātīgajā darbā.

Sabiedrības integrācijas fonda kontaktinformācija:

Tālrunis + 371 27380380
E-pasts: gribupalidzetbegliem@gmail.com
www.ukraine-latvia.com
www.facebook.com/groups/www.gribupalidzetbegliem.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.