Vēstule no “Teodora”

Mīļā Rīgas Lutera draudze!

Nosūtām jums priecīgus sveicienus no jauniem kucēniem, kuri piedzima pēc skaistā Vasarsvētku dievkalpojuma! Kucēni aug griezdamies – ir apaļi, dzīvespriecīgi bumbulīši. Annekene, mūsu sune-pavadone, ir ļoti rūpīga māte, kas, saprotams, atvieglo darbu ar mazajiem – bet ko darīt ir daudz ar tādiem 7 maziem sunīšiem.  Kucēniem paaugoties, kinoloģe izmeklēja 4 sunīšus, kuri paliks servisu suņu programmā: Dambo, Džera, Dara un Daisy. Atlikušos 3 pārdosim: 1 melnam puisītim Deref ir jau atradušies saimnieki. 2 melnās meitenītes, Della un Duna, gaida savas ideālās ģimenes. Ja kādam draudzes loceklim ir vēlme iegādāties laba rakstura veselīgu labradora kucēnu, tad var zvanīt kinoloģei Zaigai Kļaviņai pa tārl. 294 629 75 .

Kā redzat, esam vairākus jūsu draudzes Facebook lapā ieteiktos kucēnu vārdus paņēmuši. Paldies jums!

Meklējam arī 2 maziem topošiem suņiem-pavadoņiem audžuģimenes. Ja ir interese, arī zvaniet kinoloģei Zaigai. Mūsu mājaslapā http://www.teodors.org/audzugimenes/  var palasīt par audžuģimenēm.

Ar siltiem, vasarīgiem sveicieniem

Velga Zēgnere

4-2 m 4-3 m Dambo 1m Dambo 3 m

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.