Trešdienās apmācības mazuļu vecākiem

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” sadarbībā ar “Zīdīt.lv” un “KKM” piedāvā bezmaksas lekcijas, nodarbības un konsultācijas topošajiem un jaunajiem vecākiem par zīdīšanu un mazuļa aprūpi: “Zīdīšanas apmācības”.

Apmācībās ir iekļauta gan teorētiska informācija, gan praktiski padomi ikdienai ar mazuli. Pasākumu mērķis ir motivēt jaunās māmiņas ēdināt bērnus no krūts un sniegt zināšanas un praktiskus padomus atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas ieteikumiem, lai zīdīšana būtu veiksmīga pēc iespējas lielākam skaitam māmiņu, kuras vēlas zīdīt bērnu. Zīdīšanā un mazuļa aprūpes jautājumos būtiska loma ir ģimenes atbalstam, tādēļ semināros gaidīti arī topošie un jaunie tēvi, kā arī citi ģimenes locekļi.

Pēc mammu pieprasījuma tiek veidotas apmācības un konsultācijas mazās grupās (3 ģimenes), kuru laikā zīdīšanas konsultants sniegs padomus par krūts zīdīšanu, kā arī atbildēs uz citiem vecākiem aktuālajiem jautājumiem.

Šādas bezmaksas lekcijas un apmācības tiek piedāvātas arī mūsu Draudzes centra telpās katru trešdienu trīs laikos – plkst.12:00, 13:00 un 14:00. Lekcijas vada un uz vecāku jautājumiem atbild 3 bērnu mamma, dūla apmācībā, zīdīšanas konsultante un PEPmamma Ramona Treilona.

 

PIEDĀVĀTĀS LEKCIJU TĒMAS

10.janvāris

13:00 “4. grūtniecības trimestris” – jeb mazuļa tik nozīmīgie pirmie trīs dzīves mēneši
14:00 Veiksmīgas zīdīšanas teorija un prakse

17. janvāris

13:00 Atdalīšanās no mammas – atdalīšanās posmi un emocionālie aspekti mazulim no 7 – 18 mēn.
14:00 Zīdīšanas noslēgums

24. janvāris

13:00 Mazuļa raudāšana – kā palīdzēt mazulim un sev?
14:00 Priekšnoteikumi mierpilnai ikdienai ar jaundzimušo

31. janvāris

13:00 “4.grūtniecības trimestris” – jeb mazuļa tik nozīmīgie pirmie trīs dzīves mēneši
14:00 Veiksmīgas zīdīšanas teorija un prakse

 

Katru trešdienu plkst. 12:00 – 13:00  ir iespēja saņemt arī individuālas zīdīšanas konsultanta un PEPmammas konsultācijas bez maksas.

Gan lekcijām, gan individuālajām konsultācijām iepriekšēja pieteikšanās obligāta! Pieteikties: ramona@mammupitstops.lv vai pa tālr. 29193910.

 

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros. Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv

logo

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.