Vasarsvētkiem būs būt! Aicinājums ziedot.

Aicinājums atbalstīt 23.maija Vasarsvētku Citādā dievkalpojuma tapšanu Rīgas Lutera draudzē.

Pirms diviem gadiem, laikā, kad, kā tagad izrādās, vēl tikai mācījāmies apjaust to svētību, ko sniedz neierobežota skaita mājsaimniecību satikšanās, apskaušanās, varbūt nedaudz kaitinoša drūzmēšanās, un pie reizes arī nomīti kurpju purngali, taču simtiem smaidu un aizkustinājuma prieka asaru vienā pagalmā, mēs piedzīvojām pēdējos neaizmirstamos Vasarsvētkus Lutera draudzē, kad Citādajā dievkalpojumā, kurā piedalījās daudzi Latvijā pazīstami mūziķi, mēs kopā saziedojām 5500 eur, kuri tika veltīti servisa suņu biedrībai Teodors. Par saziedotajiem līdzekļiem, biedrība Teodors iegādājās jaunu suni-pavadoni vārdā Panda, kurš tikai pavisam nesen ir beidzis apmācības un šobrīd iepazīstas ar savu jauno saimnieci, kura dzīvo Rēzeknē. Mēs esam ļoti gandarīti un pateicīgi, ka kopīgiem spēkiem, izdevās sasniegt pavisam konkrētu mērķi – kaut nedaudz atvieglot kāda konkrēta cilvēka ikdienu!

Šodienā, kad uz pasauli jau raugāmies citām acīm un ikdienā piekopjam tradīcijas, par kurām pirms diviem gadiem pat sapņos nevarējām iedomāties, mēs pēkšņi apjaušam, ka esam ko ļoti vērtīgu mācījušies – novērtēt šķietami pašsaprotamo! Kaut vai pieķerot sevi pie domas vai pat vārdiem, kad neviļus pasakamies Dievam par katru maltīti, ko paši neesam gatavojuši vai ko esam baudījuši kopā ar svešinieku!

Taču šobrīd, īsi pirms Vasarsvētkiem, mēs, Lutera draudzes komanda, saskarmies ar situāciju, kas liek apjaust un informēt, ka arī mūsu pašu centieni nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvu regulāro un svētku dievkalpojumu pieejamību tiešsaistē, nav tik pašsaprotami kā gribētos vai varētu likties. Tādēļ nākam pie mūsu Lutera draudzes locekļiem ar aicinājumu, atgādinājumu un lūgumu – atbalstīt ar ziedojumiem šī gada Vasarsvētku Citādā dievkalpojuma tapšanu! Atšķirībā no iepriekšējo Vasarsvētku lielā konkrētā mērķa, kuru mums izdevās sasniegt, šogad mēs nolēmām par mērķi izvirzīt to, ka Vasarsvētki būs! Daudz kas šajā laikā tiek atcelts, aizliegts un pārcelts. Bet Vasarsvētki vienkārši ir. Tie nevar nebūt, tie nevar tikt pārcelti vai atcelti. Tāpēc svinēsim!

Jaunā realitāte, kurā patiešām šobrīd dzīvojam prasa arī jaunus risinājumus un jaunus resursus, īpaši tehniskos un papildus cilvēkresursus! Tāpēc, lai Vasarsvētki šogad notiktu, lai uzburtu svētku sajūtu un, lai mēs spētu baudīt brīvprātīgo mākslinieku attālinātos priekšnesumus kvalitatīvi savos ekrānos 23.maijā pl.11.00, mēs aicinām jūs atbalstīt Rīgas Lutera draudzi, ziedojot pēc katra iespējām un aicinājuma!

Ziedojumiem:

Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze, Reģ. nr.: 90000066302

  • Swedbank: LV55HABA0551008460337
  • SEB banka: LV02UNLA0003000701104
  • www.paypal.me/luteradraudze
  • Draudzes kancelejā otrdienās un trešdienās no pl.15.00 līdz 18.00

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.