BEZMAKSAS KONSULTATĪVAIS ATBALSTS DARBA JAUTĀJUMOS

Uz konsultācijām tiek aicināts pieteikties ikviens, kurš vēlas pārrunāt ar darbu saistītus jautājumus – attiecības darbā, profesionālie izaicinājumi, stress, darba maiņa, un citi.
Konsultācijas notiek pirmdienās no plkst.15.00 līdz 18.00 klātienē Rīgas Lutera draudzē, vai attālināti Zoom platformā. Vienas konsultācijas ilgums 60 minūtes. Pirmā konsultācija bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.+ 371 26662202 vai rakstot uz e-pastu: peteris.krasnikovs@gmail.com.
Konsultācijas sniedz Pēteris Krasņikovs, praktizējošs supervizors un organizāciju konsultants.Konsultācijās tiek izmantotas gan klasiskās konsultēšanas metodes, gan radošās metodes – attēli, zīmēšana, sakārtojumi, tukšais krēsls.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.