Torņakalnā Baznīcu nakts būs veltīta klusumam un meditācijai

Šovakar, kad visā Latvijā teju 200 dievnami vērs durvis Baznīcu nakts apmeklētājiem, Rīgas Lutera draudze Torņakalnā aicina pavadīt laiku klusumā un meditācijā.

BN10jun

Plkst. 18.00 Baznīcu nakts programmu ieskandinās Rīgas zvanu ansamblis “Primus”, atskaņojot J. S. Baha, J. Pahelbela, A. Dvoržāka, J. Brāmsa u.c. klasiķu kompozīcijas, kā arī latviešu tautasdziesmu apdares un oriģināldarbus. Zvanu ansamblis, kurā darbojas jauni un profesionāli mūziķi vecumā līdz 25 gadiem, koncertējis kopā ar tādiem zināmiem kolektīviem kā Latvijas Radio koris, “Ave Sol” u.c.

Pēc tam līdz pat pusnaktij dievnams būs atvērts klusumam un meditācijai, ļaujot steidzīgajā ikdienā atrast laiku mierpilnai būšanai un pārdomām.

Plkst. 21.00 klātesošie aicināti vienoties Tēvreizes lūgšanā – “Mūsu Tēvs debesīs” šajā laikā tiks lūgta visās Latvijas baznīcās, kas būs vērušas durvis apmeklētājiem.

Rīgas Lutera baznīca atrodas Torņakalna ielā 3. Pie mums var nokļūt ar 10. tramvaju, kā arī 23., 26., 44. un 46. autobusu un 10. nakts autobusu, braucot līdz pieturai Satiksmes iela vai ar 46. autobusu un 27. trolejbusu līdz pieturai Torņakalna iela.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.