aicinām uz grāmatas “Dievs 9.0” atvēršanas svētkiem

Piektdien, 27. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Lutera draudzes namā Torņakalna ielā 3 notiks Tīlmaņa Hāberera, Marionas Kistenmaheres un Vernera Tiki Kistenmahera grāmatas “Dievs 9.0″tulkojuma latviešu valodā atvēršanas svētki un tikšanās ar vienu no autoriem – Tīlmani Hābereru.

Atklāšanas pasākuma laikā grāmatu būs iespējams iegādāties un arī tikt pie autogrāfa!

Gramata_plakats_upd

“Dievs 9.0” ir grāmata katram, kuram pietiek drosmes godīgi ieskatīties savā un sava laika garīguma uztverē, ieraudzīt tā robežas, ceļus un zinātkāri uzlūkot nezināmo, kas varbūt pat biedē. Grāmata, ko radījuši trīs vācu teologi, 21. gadsimta kristietības celmlauži, – atklāj cilvēka un visas cilvēces garīgās attīstības procesu. Tajā katrs var atrast savu pašreizējo atrašanās vietu un arī apjaust, kādi plašumi viņu vēl gaida. Autori palīdz saprast, ka mūsu priekšstati par cilvēku, sabiedrību, Dievu, Jēzu, ticības veidu, kā arī 21. gadsimta Baznīcu ir tikai viena attīstības pakāpe ceļā, kurš sācies ilgi pirms mums un kura mērķi tikai nojaušam.

Šajā grāmatā lasītājs uzzinās par deviņām garīgās apziņas pakāpēm, kas tiek aprakstītas kā Dievs 9.0 un ir ideāls papildinājums deviņiem eneagrammas tipiem. Tas ir garīgās apziņas atjauninājums, kas ietver grāmatu visiem, kas meklē savu reliģisko piederību,iespēju kristiešiem un nekristiešiem orientēties pasaulē, kurā pastāv daudzas reliģijas, ierosmi virzībai pa “gara spirāli” uz nākamo garīgās apziņas pakāpi un testu savas garīgās apziņas pakāpes noteikšanai.

Grāmatu latviešu valodā tulkojis Rīgas Lutera draudzes virsmācītājs Linards Rozentāls, un tā izdota apgādā “Zvaigzne ABC”.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.