Tiešsaistes lekcija “Ceļojums caur sērām uz dziedinātu sirdi”

Mūsu draudze šajā gadā ir pieredzējusi vairākus zaudējumus – no darba aizgājuši ilggadēji un draudzē ļoti iemīļoti mācītāji, draudze gatavojas altāra atdošanai tā īpašniekam – Anglikāņu draudzei, kā arī katrs no mums noteiktā mērā ir piedzīvojis ierastās dzīves un kārtības zaudējumu pandēmijas dēļ.

Zaudējuma gadījumā cilvēku emocijas atšķiras. Kādi piedzīvo zaudējumu kā sēras, citi – kā iespēju. Tomēr zaudējums gandrīz katram rada emocijas, un bieži tās ir ļoti spēcīgas. Tikai tad, kad mēs ļaujam emocijām būt – tās pieņemam un iekļaujam, mēs varam saņemt mierinājumu un tapt dziedināti.

Aicinām draudzes locekļus uz profesionālas kapelānes, kvalificētas Sērošanas dziedināšanas metodes ekspertes Daces Zušmanes Zoom lekciju 25.09.2020. plkst. 17.00-19.00.

Torņakalna virtuālajai telpai vietnē Zoom varēsiet pievienoties, sekojot šai adresei:
https://zoom.us/j/8510447450
Parole: 281988

Dalība lekcijā par ziedojumu. Konts: LV49HABA0551047079831 (Swedbank).Ziedojums ar pārskaitījumu saņēmējam: SIA “Torņakalns”

Lekcijā uzzināsiet:
• Kas ir sērošana: tās definīcijas un mīti.
• Kā izpaužas nedziedinātas sēras un kā tās ietekmē mūsu dzīves visos līmeņos.
• Pandēmijas laika pārmaiņas, izaicinājumi un iespējas.
• Kā mēs varam sevi un cits citu sērās atbalstīt: konkrētas rīcības.

Sēru dziedināšanas metode ir palīdzējusi miljoniem cilvēku atstāt savas sāpes (ne atmiņas) pagātnē. Lekcija ir kā ieskats šajā metodē ar cerību, ka ikviens dalībnieks saskatīs sevī iespēju noslēgt attiecības ar konfliktējošām sajūtām par notikušo nesenā vai senā pagātnē.

Dace Zusmanis ir dzimusi Latvijā, absolvējusi Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultāti. Pirms divdesmit gadiem pārcēlās uz dzīvi ASV, kur tika ordinēta par mācītāju LELBĀL. Dace ir profesionāla kapelāne ar izglītību, kvalifikācijām, daudzpusīgu kalpošanas pieredzi ASV, un līdztekus ir veicinājusi arī savu garīgo interešu loku. Daces svarīgākā pieredze ir kopā būšana ar sērotājiem draudzes un slimnīcas darbā, kā arī viņas pašas dzīves zaudējumu un sērošanas pieredze. Dace saka: “Es vēlos dalīties ar cerību, kuru esmu atradusi caur Sērošanas Dziedināšanas Metodi (Grief Recovery Method Institute) un caur savas sirds aicinājumu izplatīt to Latvijā un pasaulē.”

dz

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.