Svētdienas skolas pārgājiens

Svētdien, 27. septembrī, nodarbības Svētdienas skolā nenotiek, jo bērni ar vecākiem aicināti doties rudens pārgājienā!

Dosimies no Krimuldas baznīcas līdz Velnalai Siguldā. Aptuvenais ceļa garums 15 km. Pa ceļam ir senie kapi, Lielais akmens pie Gaujas, Lilijas labirints, tilts pāri Gaujai, arī ieži un alas. Pārgājienu sāksim un pabeigsim pie Krimuldas baznīcas, kura ir vecākā Latvijas lauku baznīca.

Līdzi ņemams groziņš ar pārtiku un dzērieniem, ērtas drēbes un apavi (vēlams tādi, par kuru sasmērēšanu nebūtu jāraizējas), lietusmētelis, rezerves zeķes, viegli maiņas apavi atpakaļceļam un izklājams audums/plēve sēdēšanai.

Tiekamies Raganā plkst. 10.00 (turp doties iespējams ar auto mašīnu vai sabiedrisko transportu).

Vairāk informācijas, zvanot Olgai (tālrunis 29 508488) vai Gunai (tālrunis 26 443172).

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.