ŠĶIRŠANĀS PIEREDZE KĀ JAUNA IESPĒJA

Šķiršanās pieredze ir viena no smagākajām cilvēka dzīvē, tomēr vienlaikus tā var kļūt par iespēju iedvesmojošām pārmaiņām un jaunam sākumam. Šo ceļu iespējams uzsākt kopā ar sistēmisko ģimenes psihoterapeiti Nansiju Lībieti, piedaloties Lutera draudzes rīkotajā seminārā atbalstam pēc šķiršanās.

“Kopš semināra un tagad ar baznīcā gūtā atbalsta palīdzību mainos pa nedēļām, reizēm šķiet: pat pa dienām un stundām. Un nav jau tā, ka līdz tam nedarīju neko savai garīgajai izaugsmei – arī līdz tam taču meklēju dažādus ceļus, kā tikt laukā no tās bedres, kurā nonācu, šķiroties no vīra. Daudz lasīju, pie psihologa staigāju, pat pie gaišreģēm biju. Taču nekas no tā mani nepacēla tā, kā tās 4 nodarbības Torņkalnā. Tas bija pamatu pamats, lai es vispār nostātos uz ceļa, kuru tagad eju.”  Šī ir tikai viena no daudzajām atsauksmēm, ar ko dalījušies iepriekšējo semināru dalībnieki.

Papildus jautājumiem:

  • e-pasts: sirdsmiers@gmail.com;
  • tālrunis: 26 406 256, Nansija Lībiete.

Nodarbību grafiks un pieteikšanās>>

 

 

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.