Sākta pieteikšanās pirmslaulību semināram jūlijā


Otrdienās, 5., 12., 19., 26. jūlijā, plkst. 19.00
 Draudzes centrā, Torņakalna ielā 5 notiks pirmslaulību seminārs. Tas ir četru nodarbību cikls par sievietes un vīrieša attiecībām. Nodarbības paredzētas ne tikai pāriem, kuri vēlas laulāties Rīgas Lutera baznīcā, bet ikvienam interesentam, kurš vēlas padziļināti saprast savu attiecību dinamiku.

pirmslaulibu seminars (4)

 

Seminārā lektors nemāca pārus dzīvot, bet stāsta par to, ko var sagaidīt laulības dzīvē, kādēļ attiecībās ir noteikti kāpumu un kritumu periodi, kādēļ sākas strīdi, kādēļ attiecībās iestājas brīži, kad grūti sadzīvot vienam ar otru, un galvenais – kā šīs problēmas risināt. Nodarbībās tiek izmantoti dažādi izdales materiāli un anketas. Tas ir veids, kā pārim dot iemeslu atkal sākt savā starpā sarunāties par visdažādākajām tēmām, kā iepazīt un labāk saprast sevi un otru cilvēku.

Semināru vada mācītājs Kaspars Simanovičs.

Pieteikšanās

  Vārds:

  Uzvārds:

  E-pasts:

   

  Piekrītu datu apstrādei(RLD privātuma politika)

   

  Vēlos saņemt jaunumus savā e-pastā

  Drošības kods:

  To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

   

  Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.