Sāk Rīgas Lutera baznīcas remontu

Ar ziedotāju atbalstu Rīgas Lutera baznīcā šogad iecerēts veikt daļu no nepieciešamā remonta. Baznīcā jāsaved kārtībā gan redzamas, gan mazāk pamanāmas lietas, lai vienmēr, kad tajā ienākam, mēs varētu justies droši, pasargāti un pacilāti.

Baznīcā plānots sagatavot un krāsot sienas un grīdu, nomainīt vājstrāvas un elektrotīkla kabeļus, pārbūvēt lietus ūdens novadīšanas sistēmu.

Ikviens esam aicināti katrs savā veidā piedalīties baznīcas remonta īstenošanā:

 • Piedalīties remontā personiski, ja esat attiecīgās jomas speciālists vai uzņēmuma vadītājs
 • Sniegt atsauksmi par remonta veikšanai piemērotu uzņēmumu ar labu reputāciju.
 • Ziedot naudu baznīcas remontam.

Atjaunošanas darbi

Rīgas Lutera baznīcā plānots sagatavot un krāsot baznīcas sienas un grīdu, nomainīt vājstrāvas un elektrotīkla kabeļus, pārbūvēt lietus ūdens novadīšanas sistēmu. Šos darbus plānots veikt 2014. – 2015. gadā. Darbu veikšanai Rīgas Lutera draudze izsludina konkursu, kurā aicināti piedalīties attiecīgo jomu uzņēmumi.
Konkursa dokumentācija

Atsauksmes

Ja jums ir labas atsauksmes un pieredze ar kādu konkrētu uzņēmumu attiecīgo darbu veikšanā, iesakiet to arī draudzē, lai varam uzņēmumu uzrunāt un iesaistīt baznīcas darbu atjaunošanas darbos.
Atsauksme

Ziedojumi

Baznīcas atjaunošanas darbi notiek, tikai un vienīgi pateicoties draudzes locekļu un labas gribas cilvēku ziedojumiem. Sirsnīgi aicinām ikvienu atbalstīt baznīcas atjaunošanas darbus ar naudas līdzekļiem, ziedojot tos Rīgas Lutera draudzes bankas kontā.

  Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
  Konts: LV84HABA0551016585796 (Swedbank)
  Konts: LV75UNLA0050003186630 (SEB bankā)
  Reģistrācijas numurs: 90000066302
  Informācija saņēmējam: Baznīcas remontam

Šāds ziedojums norādītajā kontā ir ziedojums draudzes sabiedriskā labuma darbībai, un tātad ļauj gan fiziskām personām, gan juridiskām personām izmantot likumā paredzētās nodokļu atlaides, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā. Ja esat uzņēmuma vadītājs, aicinām izmantot iespēju likumā paredzētajā kārtībā daļu uzņēmuma ienākuma nodokļu novirzīt Rīgas Lutera baznīcas atjaunošanai.

Baznīcu būvētāji zina – baznīcas ēkai jāpalīdz cilvēkam skaidrāk apjaust: es stāvu kaut kā Augstāka priekšā. Baznīcas būvēšana atšķiras no veikalu, skolu vai noliktavu būvēšanas. Tajā nedominē kvadrātmetru, gaismas, siltuma un materiālu ekonomija. Baznīcas būvēšanā mēs ieguldām labāko, ko vien spējam atļauties, lai vēlāk – savas dzīves pagrieziena punktos, gan priecīgos, gan pašos drūmākajos brīžos, kad mēs visvairāk ilgojamies pēc drošības, mierinājuma, atbalsta un prieka, ienākot baznīcā, mēs varētu to sajust.

No sirds pateicamies katram ziedotājam par līdzšinējo iesaistīšanos un aicinām atbalstīt baznīcas atjaunošanas darbus.

Informācija

Kontaktpersonas par baznīcas atjaunošanas darbiem:

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.