Rīgas Lutera draudzes koris sveic Ziemassvētkos!

Rīgas Lutera draudzes koris sveic Ziemassvētkos!
Rīgas Lutera draudzes kora radītais videoklips latviešu komponista Ērika Ešenvalda skaņdarbam “Ziemassvētkos” ar Veronikas Lācekles vārdiem aicina atvērt savas sirdis un ieaicināt tajās mīlestību
“Latvijas koru vidū komponista Ērika Ešenvalda mūzika skan ļoti bieži, un tādēļ šajā skaistajā svētku laikā Rīgas Lutera draudzes koris klausītājus iepriecina ar noslēdzošo daļu no komponista kantātes “Ziemsvētku vakarā”, kas radīta 2008. gadā. Pandēmijas laika epidemioloģiskie ierobežojumi ir nopietns pārbaudījums katra amatiermākslas kolektīva tālākai pastāvēšanai. Esam no tiem koriem, kas visu šo periodu ir turpinājuši mēģināt dažādos formātos. Atsākoties mēģinājumiem klātienē, radās ideja par skaņdarba “Ziemassvētkos” videoklipa izveidi!” tā Rīgas Lutera draudzes kora mākslinieciskais vadītājs Matīss Tučs.
Dziesmu “Ziemassvētkos” iedziedāja Rīgas Lutera draudzes koris, solo izpildīja diriģents Matīss Tučs un pavadījumu atskaņoja pianiste Ilze Dzenīte. Videoklipa skaņas režisors ir Kristaps Krievkalns, bet filmēja un montāžu veidoja Reinis Inkēns. Videoklipā redzamo floristiku veidoja Vanda Brūvele.
Ieraksts tapis Rīgas Lutera draudzes namā, Rīgā, Latvijā, 2021. gada decembrī, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.