PĻAUJAS SVĒTKI 2.OKTOBRĪ

Mīļie draudzes locekļi un  Torņakalna iedzīvotāji!

Rīgas Lutera draudze Torņakalnā aicina uz  Pļaujas svētkiem vai kā tos devē plašākā lokā – Ražas svētkiem, kas sāksies š.g. 02.oktobrī plkst. 11:00 ar pateicības dievkalpojumu Torņakalna baznīcā. 

Arī šogad dekorēsim baznīcu ar ziediem un dabas veltēm (sirsnīga pateicība Vandai Brūvelei un draudzes Pērļu dāmām), noturēsim pateicības dievkalpojumu un rīkosim sadraudzības mielastu draudzes centrā. Vienlaikus arī neliels Torņakalna Ražas svētku tirdziņš, kur katrai gaumei kādi augļi, dārzeņi, medus un … 

Arī šogad ar visu jūsu atbalstu sarūpētas 150 dāvanas –  Pļaujas svētku paciņas vecākajiem draudzes un apkaimes senioriem (sirsnīga pateicība Ievai Ansonei un visiem viņas palīgiem, kā arī dāsnajiem ziedotājiem un jo īpaši – SIA “GEMOSS”). 

 Inese Stankeviča, draudzes valdes priekšsēdētāja

 

Dievs klāj mums galdu mūsu naidnieku priekšā. Tāda ir daudziem šī gada Pļauju svētku sajūta. Apkārt milzt biedējošais, nezināmais, un tumšāks kļūst arī iekšpusē, dvēselē. 
Dievs klāj galdu. No Viņa dāvanām staro mīlestība – pēc tās tagad atpazīstam to, kas labs un pēc tās trūkuma to, kas ļauns. 
Es paņemu rokās tomātu vai satveru pētersīļu buntīti. Tos ir radījusi saules gaisma, zemes pacietība, ūdens dzidrums. Arī tomātā ir Dievs un pētersīļos. Kaut kas no Viņa. 
Un es to svinu, ka šajā pasaulē Dieva domas nav cilvēku domas, Dieva sapņi nav cilvēku vēlmes. Labā ir vairāk, mīlestība ir stiprāka kā naids, gaismas ir vairāk kā tumsas. 
Svinam šo. Pie galda, ko Dievs mums klāj.
Linards Rozentāls, draudzes mācītājs
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.