Privātuma politika Rīgas Lutera draudzē

Tā kā mēs rūpējamies par mūsu draudzes locekļu personas datu drošību un caurskatāmību, līdz ar jauno Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu esam izveidojuši Rīgas Lutera draudzes privātuma politiku.

Jaunā Vispārīgo datu aizsardzības regula stājās spēkā ar 2018. gada 25. maiju un attiecas uz visām organizācijām, kas apstrādā Eiropas Savienības pilsoņu personas datus. Tā paredz stingrākus personas datu apstrādes nosacījumus un nosaka, ka organizācijām ir skaidri jādefinē personas datu apstrādes mērķi, procesi un tehnoloģiju lietojums. Tas nozīmē, ka regula nodrošina vēl lielāku drošību – aizsargā un nodrošinā cilvēku datu privātumu.

Iepazīsties ar Rīgas Lutera draudzes privātuma politiku >>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.