Pirmslaulību seminārs arī pāriem ar pieredzi

7., 14., 21. un 28. oktobrī plkst. 19.00 Draudzes namā Torņakalna ielā 5 notiks četru nodarbību pirmslaulību seminārs pāriem, kas vēlas laulāties vai arī saskārušies ar attiecību grūtībām, izaicinājumiem un pārbaudījumiem. Kāpēc pāra attiecībās rodas strīdi, kā tos risināt? Kā cilvēks, kurš licies vistuvākais pasaulē, pēkšņi var šķist ļaunāks par ienaidnieku? Kādi ir attiecību lielākie pārbaudījumi un kā tos veiksmīgi izdzīvot? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim kopā ar mācītāju Kasparu Simanoviču. Aicinām pieteikties, aizpildot zemāk redzamo anketu!

wedding

Pieteikšanās

  Vārds:

  Uzvārds:

  E-pasts:

   

  Piekrītu datu apstrādei(RLD privātuma politika)

   

  Vēlos saņemt jaunumus savā e-pastā

  Drošības kods:

  To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

   

  Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.