Pirmā atbalsta grupa Zvaigžņu bērnu vecākiem Latvijā.

Aicinām atbalstīt projekta “Atbalsta grupa Zvaigžņu bērnu vecākiem 2022” īstenošanu. Ziedojot jūs palīdzēsiet īstenot pirmās atbalsta grupas izveidi Latvijā, kurās sērojošie Zvaigžņu bērnu vecāki varēs saņemt profesionālu palīdzību, lai piedzīvoto zaudējumu aptvertu, izsērotu un integrētu savā dzīvē.

Ziedojuma saņēmējs: Nodibinājums “Torņakalna fonds”
Reģ. numurs: 50008231731
Swedbank: LV77HABA0551052141466

Pateicamies Nacionālam teātrim par šī projekta informatīvo atbalstu izrādes “Sievietes daļas” ietvaros, kas savu pirmizrādi piedzīvo šī gada 10.februārī. Vairāk par izrādi šeit. 

Projekta ietvaros šī gada maijā paredzēts uzsākt pirmo 6 nedēļu atbalsta grupu Zvaigžņu bērnu vecākiem, ko vadīs Dace Zušmane – profesionāla kapelāne ar izglītību, kvalifikācijām un daudzpusīgu kalpošanas pieredzi draudzēs, slimnīcās un hospisa darbā gan Latvijā gan ASV. Projektu organizē sabiedriskā iniciatīva “Zvaigņu bērni”.

“Zvaigžņu bērni” ir brīvprātīgo iniciatīva, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un likumdevēja uzmanību problēmjautājumiem, kas saistīti ar bērniņa zaudējumu grūtniecības vai dzemdību laikā, vai drīz pēc dzemdībām.

Apvienojoties Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas kapelāniem, Lutera draudzes pārstāvjiem un bērnu zaudējumu piedzīvojušiem vecākiem kopš 2013.gada Latvijā:
ir panākti grozījumi likumdošanā, kas nodrošina cieņpilnu attieksmi pret nedzīvi dzimušo bērnu mirstīgajām atliekām
ir izveidotas divas piemiņas vietas agrīni mirušajiem bērniem neatkarīgi no vecāku reliģiskās piederības – Dvēseļu dārzs Romas katoļu Svētā Alberta baznīcas teritorijā Āgenskalnā un Dvēseļu dārzs Rīgas Lutera baznīcas teritorijā Torņakalnā

“Zvaigžņu bērni” iniciatīvas aktivitātes notiek tikai pateicoties brīvprātīgo darbam un līdzcilvēku ziedojumiem.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.