17.maijā 18.30 | Pirmā atbalsta grupa Zvaigžņu bērnu vecākiem Latvijā

Pirmais atbalsta grupas kurss Zvaigžņu bērnu vecākiem sāksies 2022.gada 17.maijā. Tās būs piecas regulāras tikšanās reizes otrdienu vakaros, ko vadīs profesionāla kapelāne un “Sērošanas dziedināšanas metodes” speciāliste – Dace Zušmane. Vienas grupas dalībnieku makslimālais skaits ir 10 personas.

Atbalsta grupas mērķis ir sniegt profesionālu atbalstu sērojošiem Zvaigžņu bērnu vecākiem, lai palīdzētu piedzīvoto zaudējumu aptvert, izsērot un integrēt savā dzīvē.

Norises vieta: Rīgas Lutera Draudzes centrs, Torņakalna ielā 5, Rīgā.
Datums: 17.maijs, 24.maijs, 31.maijs, 7.jūnijs, 14.jūnijs
Laiks: 18.30 – 20.00
Pieteikšanās uz 17.maija grupu: https://forms.gle/uZRNUvQdxGNsxfLw9
Papildus informācija un pieteikšanās un nākamajiem grupas kursiem: Ilze Logina, 26537459
Vadītāja: Dace Zušmane ir profesionāla kapelāne ar izglītību, kvalifikācijām un daudzpusīgu kalpošanas pieredzi draudzēs, slimnīcās un hospisa darbā gan Latvijā gan ASV.

Pateicamies ikvienam, kas atbalsta sabiedriskās iniciatīvas “Zvaigņu bērni” projektus! “Zvaigžņu bērni” iniciatīvas aktivitātes notiek tikai pateicoties brīvprātīgo darbam un līdzcilvēku ziedojumiem.

Ziedojuma saņēmējs: Nodibinājums “Torņakalna fonds”
Reģ. numurs: 50008231731
Swedbank: LV77HABA0551052141466

Projektu organizē sabiedriskā iniciatīva “Zvaigņu bērni” –  brīvprātīgo iniciatīva, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un likumdevēja uzmanību problēmjautājumiem, kas saistīti ar bērniņa zaudējumu grūtniecības vai dzemdību laikā, vai drīz pēc dzemdībām. Apvienojoties Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas kapelāniem, Lutera draudzes pārstāvjiem un bērnu zaudējumu piedzīvojušiem vecākiem kopš 2013.gada Latvijā: ir panākti grozījumi likumdošanā, kas nodrošina cieņpilnu attieksmi pret nedzīvi dzimušo bērnu mirstīgajām atliekām ir izveidotas divas piemiņas vietas agrīni mirušajiem bērniem neatkarīgi no vecāku reliģiskās piederības – Dvēseļu dārzs Romas katoļu Svētā Alberta baznīcas teritorijā Āgenskalnā un Dvēseļu dārzs Rīgas Lutera baznīcas teritorijā Torņakalnā

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.