IR ATVĒRTA PIETEIKŠANĀS VASARAS DEŽŪRĀM BAZNĪCĀ

Kā katru gadu, mēs vēlamies, lai vasaras mēnešos dievnams ir atvērts katru dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00. Atvērta baznīca pilsētā ir kā veldzējoša oāze, kur atpūsties no ikdienas skrējiena un pabūt klusumā un vienatnē. Baznīca sabiedrībai var kalpot, arī vienkārši atverot savas durvis.

Lai tas būtu iespējams, neiztikt bez atsaucīgiem labas gribas cilvēkiem, kuri būtu gatavi pieskatīt baznīcu. Aicinām atvēlēt vienu vai vairākas dienas savā vasaras grafikā, lai pabūtu baznīcas mierinošajā vēsumā un dotu iespēju to izbaudīt arī citiem!

Uz doto brīdi ir iespējams pieteikties dežūrām jūnija mēnesī. Pieteikties dežurām varat baznīcā vai šeit, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

2018-06 VASARAS DEŽŪRA

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.