Kā saprasties ar cilvēkiem, kam ir psihiski traucējumi?

Rīgas Lutera draudze jau vairāk 20 gadus veic brīvprātīgo darbu sociālās aprūpes centrā “Atsaucība” un reizi mēnesī piedāvā iespēju centra iemītniekiem piedalīties dievkalpojumā. Ja vēlaties iesaistīties kalpošanas darbā un iepazīt šos cilvēkus tuvāk, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo pieteikšanās anketu! Nodrošinām arī atbilstošu apmācību.

slimie

Nākamā lekcija notiks sestdien, 24.septembrī, 10.00, un tad Draudzes namā viesosies ārsts – psihiatrs, ģimenes un smilšu terapeits apmācībā Gunārs Trimda. Viņš stāstīs par psihiatrijas diagnozēm, ar kurām slimo sociālās aprūpes centru iemītnieki, un skaidros, kā saprasties ar cilvēkiem, kam ir psihiskas dabas traucējumi. Ar semināra dalībniekiem kopā būs arī Ivo Ielītis, kas vada draudzes brīvprātīgo grupu SAC “Atsaucība.”

Pieteikties

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.