PATEICĪBA LABDARĪBAS AKCIJAS “CEĻĀ UZ SKOLU” DALĪBNIEKIEM

Vēlamies teikt sirsnīgu paldies labdarības akcijas “Ceļā uz skolu” dalībniekiem, kuri ziedoja kancelejas preces, grāmatnīcu dāvanu kartes, bērnu apģērbu un apavus, skolas somas un penāļus! Pateicība SIA “Daiļrade Ekspo” par lojālo un ilggadējo līdzdalību šajā akcijā.

Mums visiem kopā izdevies sniegt palīdzību 62 bērniem no trūcīgām ģimenēm, lai atbalstītu viņus skolas gaitu sākšanai jaunajā mācību gadā. 24 sākumskolas skolēni, 28 pamatskolēni, 4 vidusskolas jaunieši, kā arī 6 bērniņi no pirmsskolas izglītības iestādes saņēma ne tikai skolas piederumu komplektu atbilstoši savam vecumam, dzimumam un individuālajām vajadzībām, bet arī apģērbus un apavus.

Lai caur jūsu dāvanām pasaulē vairojas labestība, iejūtība un pateicība!

IMG-20180906-WA0012

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.