Pareizticīgo Ziemsvētku dziedājumi Torņakalnā

Svētdien, 8. janvārī, plkst. 18.00 Rīgas Lutera baznīcā koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētku dziedājumi”. Uzstāsies koris “Blagovest” un diriģents Aleksandrs Brandavs.

BlagovestProgrammā ievērojamā, bet pie mums līdz šim nezināmā komponista un diriģenta Nikolaja Golovanova (1891 – 1953) Ziemsvētku koncerti un skaņdarbi, kuri Latvijā vēl nav skanējuši. Koncertā izskanēs arī citu autoru (Bortņanskis, Zinovjevs) tradicionālie Ziemassvētku koncerti un dziedājumi. Pirmatskaņojumu piedzīvos Georga Pelēča korim “Blagovest” veltītais skaņdarbs “Psalms № 150”. Koncertā piedalīsies arī bērnu koris “Accolada” diriģentes Oksanas Čerkasovas vadībā.

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un pirms koncerta baznīcā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.