Par draudzes finansēm un taupības pasākumiem

Tā kā klātienes dievkalpojumi ārkārtas stāvokļa dēļ vairs nav iespējami, draudze ir zaudējusi daļu no regulārajiem ienākumiem, kurus jūs ik nedēļu dāsni sniedzāt dievkalpojuma laikā un pēc tā. Apzinoties, ka grūtības ar ienākumiem šajā laikā skars daudzus, draudzes valde ir lēmusi par taupības pasākumiem – esam līdz minimumam samazinājuši izdevumus par apkuri un elektrību Draudzes centrā un baznīcā, lūgsim iespēju atlikt regulāros nodokļu maksājumus, taupām uz degvielas izdevumiem un esam jutušies spiesti arī pārtraukt sūtīt ikgadējos dzimšanas dienu apsveikumus draudzes locekļiem, jo šogad Latvijas Pasta sūtījumu izcenojums ir būtiski sadārdzinājies. Ceram uz jūsu sapratni un atbalstu, un turpinām meklēt radošus veidus, kā padarīt draudzes darbu iespējami pilnvērtīgu arī šajos apstākļos, kad pieejama ir tikai virtuālā telpa.

Atbalstīt draudzes darbu>>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.