Papildināsim Drēbju kameras krājumus!

Aicinām jūs pārskatīt savus drēbju, apavu, trauku, gultasveļas un citu noderīgu lietu krājumus, jo patlaban Drēbju kameras plaukti ir krietni patukšojušies, apgrūtinot palīdzības sniegšanu tiem, kuriem tā nepieciešama. Ziedojumus pieņemam sestdienās no 10.00 līdz 14.00 Drēbju kamerā, kas atrodas Indriķa ielā 8 (iepretī Draudzes centram).

skapis

Cilvēkiem, kuri meklē palīdzību draudzes Diakonijā un Drēbju kamerā, lieti noderēs apģērbi, apavi, saimniecības un sadzīves priekšmeti. Tāpat nepieciešams gan bērnu apģērbs, no kura jūsu mazie paspējuši izaugt, gan rotaļlietas, skolas piederumi. Ar pateicību pieņemsim vīriešu un sieviešu apģērbus un apavus, virtuves un saimniecības piederumus, ierobežotā daudzumā arī grāmatas.

Vienlaikus ļoti lūdzam izvērtēt šo mantu stāvokli – vai tās ir vēl lietojamas un tīras, nebojātas – ziedotās mantas nedrīkst pazemot palīdzības saņēmējus!  Tā kā vēlamies trūcīgos cilvēkus ar apģērbu iepriecināt, aicinām atnesto iepriekš izmazgāt, sašūt, ja nepieciešams –  izgludināt. Netiek pieņemti netīri, nemazgāti, saplēsti, stipri nolietoti apģērbi un apavi, bojāti trauki, saimniecības un elektropiederumi, saplēstas grāmatas un veci periodiskie izdevumi.

Liela apjoma ziedojumu lūdzam iepriekš saskaņot ar Drēbju kameras vadītāju Anitu Ansoni, zvanot pa tālruni 22078120. Neliela apjoma ziedojumu iespējams nodot arī draudzes kancelejā tās darba laikā Draudzes namā, Torņakalna ielā 5. Ārpus Drēbju kameras darba laika atnestās mantas, lūdzu, neatstājiet uz ielas!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.