Noderīgi zināt – biežāk uzdotie jautājumi par vasaras nometni

NOMETNES DALĪBNIEKI

#pieaugušie #bērni #mācītāji #suņi?

Rīgas Lutera draudze ir lielākā luterāņu draudze Latvijā – mums ir vairāk nekā 5 000 draudzes locekļu. Ar nometnes palīdzību mēs gribam dot brīvu telpu sadraudzībai, vienlaikus pievēršoties cilvēka garīgo uzdevumu meklējumiem. Nometnē mīļi gaidīti arī citi interesenti, kurus uzrunā tēmas aktualitāte un iespēja jēgpilni pavadīt brīvo laiku – lai piedalītos, nav nepieciešams būt Rīgas Lutera baznīcas draudzes loceklim.

Nometnē piedalīsies Rīgas Lutera draudzes mācītāji Linards Rozentāls un Kaspars Simanovičs.

Nometnes programma veidota tā, lai visi justos labi. Kamēr pieaugušie klausās lekcijas un aktīvi diskutē, bērni var iesaistīties radošās aktivitātēs. Tāpat būs dažādas interešu darbnīcas, meistarklases, ķermeņa prakses un sporta aktivitātes. Sestdienas vakarā iestudēsim izrādi un dosimies aizraujošā nakts pārgājienā bērniem un pieaugušajiem (ņemiet līdzi lukturīšus!), savukārt svētdienas rītā notiks īpašs brīvdabas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu.

Mājdzīvnieku līdzi ņemšanai nepieciešams individuāls saskaņojums – lūdzam rakstīt uz draudzesnometne@gmail.com.

TRANSPORTS

#KāNokļūt #arAuto #autobuss #kemperi

Nometnes norises vieta – Ķeči Pārgaujas novadā – atrodas nepilnu 100 km jeb pusotras stundas brauciena attālumā no Torņakalna. Vairums nometnes dalībnieku ik gadu uz nometni dodas ar savu transportu. Taču dalībnieku ērtībām būs nodrošināts arī autobuss.

JA BRAUCAT AR SAVU AUTO: Waze un Google navigācijās meklēt Ķeči, Raiskuma pagasts (atpūtas vieta Ungura ezera krastā). Tuvojoties Ķečiem, būs izvietotas vizuālas norādes. Ja nomaldāties, droši zvaniet Mārim (tālr.: 22020139) . Auto novietošana piebraucamā ceļa malās un pļavā – vietas pietiks visiem. Arī kemperiem!

JA BRAUCAT AR AUTOBUSU: lūdzam rezervēt sēdvietu līdz 28.jūnijam (aizpildot reģistrācijas anketu vai piesakoties Draudzes centra kancelejā).  Brauciena maksa abos virzienos – 8 EUR. Izbraukšana no Torņkalna baznīcas (Torņkalna iela 3, Rīga) piektdien, 28.jūnijā, plkst. 16:00 (pulcēšanās Draudzes centrā no plkst. 15:30), atgriešanās svētdien, 31.jūnijā, pēc kopīgā programmas noslēguma.

NAKTSMĪTNES

#telts #zemJumta #WC

Vasaras nometne ir lieliska iespēja vismaz reizi gadā nakšņot brīvā dabā un dušas vietā izbaudīt peldi Ungura ezerā. Ķeču tuvējās pļavas uz nometnes laiku pārvēršas šarmantā telšu pilsētiņā. Par telti un guļamaprīkojumu gan jāparūpējas pašiem. Centrālajā ēkā un teritorijā ir pieejamas labierīcības.

Iekštelpās iespējams izmitināt ierobežotu skaitu cilvēku. Priekšroka tiek dota dalībniekiem ar pavisam maziem bērniņiem (līdz 2 gadiem), senioriem un tiem dalībniekiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nakšņot teltī. Par nakšņošanas iespēju iekštelpās lūdzam vienoties individuāli rakstot uz: draudzesnometne@gmail.com.

Tāpat pastāv iespēja pašiem rezervēt istabiņas kādā no tuvējās apkārtnes viesu namiem – 10 km rādiusā ir pāris muižas, vairākas brīvdienu mājas un kempingi, bet tad jārēķinās ar papildus izmaksām.

ĒDINĀŠANA

#maltītes #alerģijas #ūdens

Visiem nometnes dalībniekiem ir paredzētas sešas ēdienreizes (iekļauts dalības maksā) – vakariņas atbraucot piektdienas vakarā; brokastis, pusdienas un vakariņas sestdien, kā arī brokastis un pusdienas svētdien. Iespējams nodrošināt arī veģetāru ēdienu. 

Visas nometnes laikā būs pieejams dzeramais ūdens. Par ziedojumiem būs iespējams cienāties ar smalkmaizītēm un kafiju. Lūdzam ņemt līdzi skaidru naudu ziedojumiem kafijas galdam, kā arī savas krūzītes, lai samazinātu plastmasas trauku patēriņu.

DALĪBAS MAKSA

#maksāLaicīgi #atlaides #palīdziCitiem

Līdz 15.jūnijam* No 16.jūnija
Pilna dalības maksa 50 EUR 55 EUR
Bērniem līdz 3 gadu vecumam bez maksas bez maksas
Bērniem no 4 līdz 6 gadiem 20 EUR 25 EUR
Bērniem no 7 līdz 14 gadiem 25 EUR 30 EUR
Brīvprātīgais palīgs (iepriekš saskaņojot ar organizatoriem) 25 EUR 25 EUR
Vienas dienas dalība 25 EUR 25 EUR
Vienas dienas dalība bērnam 15 EUR 15 EUR
Sākot ar trešo bērnu ģimenē dalības maksa nav jāmaksā.

*Samazinātā dalības maksa tiek piemērota, ja apmaksa veikta līdz 15.jūnijam (ieskaitot). Ja reģistrācijā norādīta samazinātā cena, bet apmaksa līdz 15.jūnijam nav veikta, jāsedz pilna dalības maksa.

Ja dalības maksa ir vienīgais šķērslis, lai dotos uz nometni, lūdzam sazināties individuāli – iespēju robežās Rīgas Lutera draudze centīsies rast risinājumu. Rīgas Lutera draudzes Diakonijas vadītāja Zane Heince: diakonija@luteradraudze.lv.

Savukārt, ja varat un vēlaties atbalstīt to draudzes locekļu nokļūšanu pasākumā, kuriem nometnes apmeklējums nav iespējams finansiālu apstākļu dēļ, būsim pateicīgi par mērķa ziedojumiem.

Dalības maksu var maksāt, veicot pārskaitījumu:

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze

Konts: LV55HABA0551008460337 (Swedbank)

Reģistrācijas numurs: 90000066302

Informācija saņēmējam: “dalībnieka vārds un uzvārds” par nometni

Dalības maksu var maksāt arī klātienē Draudzes centrā līdz 26. jūnijam.

SAZIŅA

#kamZvanīt #jautājums #koDarīt

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties Rīgas Lutera draudzes centra kancelejā vai rakstīt uz draudzesnometne@gmail.com.

UZ DRĪZU TIKŠANOS NOMETNĒ!

PIETEIKTIES NOMETNEI>>

Atpakaļ uz nometnes sākuma lapu>>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.