No 12.decembra – dievkalpojumi svētdienās klātienē 11.00 un tiešsaistē 9.00

No nākamās svētdienas, 12.decembra, Rīgas Lutera draudzē atsākas klātienes dievkalpojumi plkst. 11.00, kas tiek organizēti drošajā jeb zaļajā režīmā, t.sk. Svētā Vakarēdiena mielasts dievkalpojuma noslēgumā. Savukārt plkst. 9.00 visiem iespējams piedalīties tiešsaistes dievkalpojumā Zoom, kura video ierakstu kā jau ierasts iespējams vēlāk noskatīties YouTube kanālā. Tiem, kas piedalās tiešsaistes dievkalpojumā Svēto Vakarēdienu iespējams saņemt baznīcā individuālā kārtībā laikā no plkst. 13.00 līdz 14.00.

Klātienes dievkalpojums

Atbilstoši aktuālajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem Lutera baznīcā klātienes dievkalpojumā drīkst piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un bērni līdz 12.gadu vecumam bez sertifikāta.

Sakarā ar atļautā cilvēku skaita ierobežojumiem, aicinām iepriekš pieteikt savu dalību katras svētdienas dievkalpojumā, aizpildot anketu šeit vai piezvanot pa tālruni +371 2649 8853 otrdienās no 16.00 – 19.00 un trešdienās no 15.00 – 18.00.

Tāpat aicinām uz dievkalpojumu ierasties savlaicīgi, lai bez drūzmēšanās pie ieejas baznīcā uzrādītu Latvijā derīgu elektronisko vai drukāto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Atgādinām, ka ieejot baznīcā jālieto sejas maska un jāievēro iezīmētās distances starp sēdvietām.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.