Koncertu un mūzikas dzīves aktualitātes

21. novembrī plkst. 18.30 Lutera baznīcā skanēs kora CANTAMUS 30 gadu jubilejas koncerts. Mākslinieciskā vadītāja un diriģete Jeļena Zaķe. Ieeja par ziedojumiem.

29. novembrī plkst. 19.30 Lutera baznīcā būs skatāma muzikāli poētiska izrāde «…Un paradīze atvērās mīlestībai!» pēc M. J. Ļermontova austrumu stāsta „Dēmons” motīviem. Biļetes nopērkamas Biļešu Servisa kasēs.

***

Lutera draudzes koris 10. novembrī atzīmēs savu 5 gadu jubilejas. Šī sezona jau veiksmīgi ir iesākusies ar svētku noskaņu un tā plāno arī turpināties. Par plānoto jubilejas koncerta datumu, laiku, vietu informācija sekos tuvāk gada nogalei.

Kora mēģinājumi notiek katru trešdienu plkst. 18:30-21:00 Draudzes centra zālē; Diriģents Matīss Tučs.

Kora aktivitātēm variet sekot līdzi kora Facebook kontā www.facebook.com/rigasluteradraudzeskoris

Lutera draudzes jauniešu muzikālā un radošā darbnīca:

“Jauniešu muzikālajā/radošajā darbnīcā” mēs muzicējam, gatavojoties dievkalpojumiem, kuros piedalāmies aptuveni reizi mēnesi. Ja Tu esi vecumā no 8-17 gadiem un Tev ir interese dziedāt, spēlēt kādu instrumentu, fotografēt vai filmēt, aicinu Tevi pievienoties mūsu radošajam jauniešu pulkam.

Muzikālās darbnīcas vada Linda Naudiņa.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par grafiku un tikšanās laikiem – rakstot uz muzika@luteradraudze.lv

Mūzika draudzes dievkalpojumos:

draudzes dievkalpojumu muzikālo sadaļu organizē un veido draudzes mūzikas dzīves vadītāja Linda Naudiņa. Ierosinājumus, kā arī pieteikumus dziedāt vai muzicēt dievkalpojumos, sūtiet uz e-pasta adresi muzika@luteradraudze.lv. Lutera draudzes mūzikas dzīvei tagad varat sekot līdzi arī https://www.youtube.com/user/Rigasluteradraudze/playlists, sadaļā “Mūzika Rīgas Lutera draudzē”.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.