Meditācijas vakaros – par attiecību robežām

No 24. oktobra ik pirmdienu plkst. 19:00 Draudzes centrā aicinām uz meditācijas vakariem, kuros varēsiet noklausīties mācītāja Induļa Paiča lekciju ciklu “Attiecību robežas.” Attiecību robežas ir nošķīrums starp manu un citu cilvēku atbildības jomu. Kā robežas palīdz izveidot un saglabāt jēgpilnas attiecības? Kā sevi nepazaudēt arī mīlošās attiecībās? 

20161022_104521

Meditācijas vakara pirmajā daļā būs aptuveni 40 minūšu ilga lekcija, pēc tam 20 minūtes meditācija, savukārt noslēgumā paredzēts laiks jautājumiem un atbildēm.

Lekcijās būs iespējams saņemt izdales materiālus. Ieeja par ziedojumiem, nodarbību apmeklējumam iepriekš nav jāpiesakās.

Lekciju ieraksti

Lekciju ieraksti pieejami vietnē Tornakalns.eu sadaļā Lekcijas.

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.