Mediācija – citāda konfliktu risināšana

Ko darīt, ja strīds samilzis tiktāl, ka neskatoties uz iesaistīto pušu vēlēšanos konfliktu atrisināt, tas tomēr neizdodas? Šādos gadījumos talkā var nākt mediācija – domstarpību risināšana ar neitrālas trešās personas – mediatora – palīdzību, lai panāktu visām strīdā iesaistītajām pusēm pieņemamu risinājumu. Bezmaksas mediācijas pakalpojumi pieejami arī Rīgas Lutera draudzē.

WEB_mediacija

Lai iesaistītos mediācijā, nepieciešams īstenot dažus nosacījumus. Pirmkārt, tas ir brīvprātīgs process, kad strīdnieki vēlas atrisināt nesaskaņas, nevis pārspēt viens otru savas taisnības pierādīšanā. Otrkārt, svarīgi citam citu uzklausīt. Sarunas notiek brīvā atmosfērā, ievērojot konfidencialitāti. Mediācija piemērota gan personīgu, gan lietišķu attiecību nesaskaņu risināšanai. Jautājumiem aicinām sazināties ar Andu Doni, zvanot pa tālruni 26 526 464 vai rakstot e-pastu uz sobisko@gmail.com.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.