Lutera draudzes Dialogs 2018

Mīļais Rīgas Lutera draudzes locekli!

Draudzes padome, uzsākot kalpošanu šā gada pavasarī, ir apņēmusies strādāt pie trim būtiskām jomām:

  • draudzes centra attīstības iespējām, piedāvājot aizvien visaptverošāku pasākumu klāstu sevis izzināšanai un garīgajai attīstībai;
  • brīvprātīgā darba programmas ieviešanas, kas palīdzētu draudzes kalpošanā iesaistīt jaunus papildspēkus un esošiem kalpotājiem justies pamanītiem un atbalstītiem,
  • kā arī komunikācijas pilnveides jautājumiem, tostarp aktīvāku draudzes locekļu viedokļu izzināšanu.

Rīgas Lutera draudzi par savu sauc gandrīz pieci tūkstoši cilvēku – esam lielākā luterāņu draudze Latvijā. Daļa no jums regulāri apmeklē dievkalpojumus, seminārus un sadraudzības pasākumus. Daļa iegriežas vien uz lieliem svētkiem. Vēl kāds no jums savulaik Torņkalnā laulājies, un kopš tās dienas dievnama durvis vairs vaļā nav vēris. Mēs esam tik dažādi – katrs ar savām vērtībām, uzskatiem, pieredzi un attieksmi. Mēs gribam to visu izzināt, lai padomes plānotās rīcība sakņotos draudzes locekļu gaidās un vajadzībās.

Dalīšanās un anketas aizpildīšana aizņems apmēram 20 minūtes – sirsnīgi pateicamies par veltīto laiku! Aptaujā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar iegūtajiem rezultātiem iepazīstināsim arī draudzes locekļus.

DRAUDZES DIALOGS FB

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.