LIELDIENU DIEVKALPOJUMI

SESTDIEN, 3.APRĪLĪ 22.00 | LATVIJAS RADIO 1
Lieldienu nakts dievkalpojums Latvijas Radio 1 ar atkārtojumu video formātā YouTube
03/04.04.2021., L.Rozentāls, “Arī mēs augšāmcelsimies”
“Ar Lieldienām sākas kāds ceļš. Nekas vairs nevar nomirt pavisam. Tāpat kā Kristus ir Augšāmcēlies, arī mēs augšāmcelsimies. No katras krīzes – Augšāmcelsimies. No katras nāves. No katra zaudējuma. No katras bezcerības. No katras zemestrīces un no tā, kas mūsos izdedzis. Nekas vairs nepaliks tāds, kāds tas tagad ir. Jo mēs esam ceļā. Tas ir pilnīgi citādākas dzīves ceļš. Sajūtiet šo prieku šonakt. Sajūtiet šo trīsuļojošo prieku sirdī. Viss var būt citādāk un viss būs citādāk. ”

Mācītājs: Linards Rozentāls
Mūzika: pie ērģelēm Ingūna Grīnberga, dzied Draudzes Liturģiskais kvartets, kantors – Krists Boitmanis, Draudzes vīru grupa (vad.Jānis Krievkalns), Shofar – Viktors Isajevs, zvaniķis – Dainis Arājs.

SVĒTDIEN, 4.APRĪLĪ 8.00 – 10.00 | BAZNĪCĀ
Svētā vakarēdiena dievkalpojums ar mūziku un Kristus Augšāmcelšanās stāstu lasījumiem Rīgas Lutera baznīcā
Esiet mīļi gaidīti jebkurā laikā starp pl.8.00 un 10.00.

SVĒTDIEN, 4.APRĪLĪ 11.00 | ZOOM
Lieldienu tiešsaistes dievkalpojums vietnē Zoom kopā ar draudzi un mācītāju Linardu Rozentālu:
“Tāpēc jau to raksta ar lielo burtu – Augšāmcelšanās. Ne tikai tāpēc, ka Jēzus. Bet tāpēc, ka tas ir kas tik liels, tik neticams, tik apbrīnojams, kas var ar mūsu dzīvēm notikt. ”

Lai piedalītos Zoom dievkalpojumā no pl.10:50 sekojiet saitei: https://zoom.us/j/8510447450. Tiešsaistē esat aicināti izteikt vai čatā ierakstīt savus jautājumus, atklāsmes, aizlūgumus! Tiešsaistes dievkalpojumu kā jau ierasts noslēgsim ar kopīgu Agapes mielastu, tādēļ aicinām katru dalībnieku sagatavot sev maizi un vīnu vai citu vīnogas saturošu dzērienu.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.