Pateicība Lielā mielasta dalībniekiem

Sociālās aprūpes centrā “Atsaucība” mitinās cilvēki ar garīgiem traucējumiem, cilvēki, ko sabiedrība bieži vien nevēlas redzēt. Tomēr mums viņi ir svarīgi. Viņi ir mūsu laika apustuļi, kas aicina mūs kļūt mīlošākiem, iejūtīgākiem un atsaucīgākiem. Rīgas Lutera draudze ar pansionātu sadarbojas jau 20 gadus. Ar tā iemītniekiem kopā svinēti dievkalpojumi, notikušas ekskursijas, koncerti un pat iestudēta pasaku luga. Viņi par šo kopābūšanu priecājas no sirds, un par to priecājamies arī mēs.

Gada nogalē Adventa tirdziņā mēs vācām līdzekļus, lai sarīkotu svētkus – Lielo mielastu un koncertu – 285 sociālās aprūpes centra “Atsaucība” iemītniekiem. Kopīgiem spēkiem izdevās radīt skaistus svētkus! Mūsu čaklās darbnīcas “Visdārgākā pērle” dāmas sapakoja dāvaniņas (285 pakas iemītniekiem un 113 dāvaniņas darbiniekiem) un izgatavoja 113 kristāla eņģelīšus pansionāta darbiniekiem. Ar mūziku priecēja Evita Zālīte un Ilze Grunte. Cienastu dalīja un pansionātā viesojās brīvprātīgie palīgi un mācītājs Linards Rozentāls. Cilvēcības un sirsnības pilnus mirkļus iemūžināja fotogrāfe Ieva Preisa. Foto>>

Liels paldies SIA “Narvesen”, kuri, uzrunājuši savus sadarbības partnerus, kopīgiem spēkiem sarūpēja dāvanu paciņas pansionāta “Atsaucība” iemītniekiem. Paciņas bija pilnas līdz malām, un, kā teica viens priecīgs pansionāta iemītnieks, tur bija tieši tas, kas vajadzīgs!

1

Sirsnīgs paldies SIA “Narvesen” partneriem, kas iesaistījās šajā projektā:

SIA ORKLA Confectionery & Snacks Latvija // Evija Tofere

SIA MARS Latvia// Roberts Mednis

UAB “Osama” // Gita Kupre

SIA G. Miežis Ārsts // Ivars Kradzītis

SIA Cido Grupa // Aleksandrs Aleksējevs

Preses Serviss // Inga Samoviča

SIA BARGI// Ikars Keišs

SIA Greis // Andris Zaķis

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.