Līdz 9.septembrim labdarības izsole “Mieram tuvu Solidaritātes fonda” atbalstam

Izsolē piedalās Latvijā pazīstami un iemīļoti mākslinieki ар 26. mākslas darbiem, kas šobrīd apskatāmi Rīgas domes foajē. Izsoles sākums tiešsaistē no 17. augusta līdz pat 9.septembrim, kad izsole noslēgties ar lielajiem izsoles svētkiem klātienē.
Izvēlieties mākslas darbu un piedāvājiet savu cenu! Šī labdarības izsole ir lieliskākais veids, kā atbalstīt “Mieram tuvu” labdarības un evaņģelizācijas pusi – jūs palīdzēsiet arī nākamajā gadā mazajiem garīgās dzīves kalendāriem sasniegt cilvēkus sarežģītās situācijās un vientulībā. Turklāt sagādājot sev aizraujošus svētku brīžus un iegūstot savā īpašumā lielisku(s) mākslas darbu(s).
Vairāk informācijas www.mieramtuvu.lv vai https://www.facebook.com/MieramTuvu

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.