Lekciju cikls “Kredo. Mana ticības apliecība.”

10. un 17. martā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Draudzes centrā notiks lekciju cikls par Apustuļu ticības apliecību.

Kas ir Apustuļu ticības apliecība? Vai tā ir visus vienojošs pantiņš, klupšanas akmens vai ticības karogs? Katrā dievkalpojumā mēs skaitām Apustuļu ticības apliecību. Līdzās Tēvreizei tas ir otrs teksts, kuru no galvas ir jāiemācas katram, kurš vēlas iesvētīties un kļūt par draudzes locekli. To darot, mēs apliecinām savu ticību un savienojamies ar lielu kristīgās baznīcas tradīciju. Tomēr ne tikai cilvēkiem ārpus baznīcas, bet arī draudzes locekļiem daudz kas no senā teksta ir nesaprotams. Un, ja es to vairs nesaprotu, ja vairs līdz galam nelīdzdalu – vai varu sevi uzskatīt par kristieti?

Lekciju ciklā mēģināsim labāk izprast Apustuļu ticības apliecības valodu un saturu, pateikto un arī nepateikto. Būs arī mājasdarbs – katram uzrakstīt pašam savu ticības apliecību.

Lekciju ciklu vada mācītājs Linards Rozentāls.

Pieteikšanās

Lai pieteiktos lekciju ciklam, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

2018-03 KREDO

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.