Kontemplatīvās mākslas nodarbība 7.janvārī 18.00

Šo piektdien, 7.janvārī aicinām ikvienu baudīt meditatīvo zīmēšanas burvību uz melnā papīra! Pirmā kontemplatīvās mākslas nodarbība Torņakalnā 2022.gadā kopā ar mākslinieci Baibu Rēderi.
Šoreiz izmēģināsim meditatīvās zīmēšanas burvību uz melnā papīra, kas būs pa spēkam katram. Apgūsim fraktāļu zīmēšanas tehniku, kas atraisa radošumu, atbrīvo no emocionāla saspringuma un ar rotaļīgu vieglumu ieved meditatīvā ceļojumā.

Dalība par ziedojumu, kura minimālais apjoms ir 15 eur par vienu nodarbību. Ziedojums nodrošina mākslas nodarbībām nepieciešamo materiālu iegādi, telpas ērtību nodrošināšanu un tēju vai kafiju.

Mākslas grupas nodarbības Tornakalnā notiek 1 vai 2 reizes mēnesī.
“Mūsdienās radošas prakses izmanto dažādos psihoterapijas novirzienos, mākslas terapijā kā pašatklāsmes, pārveides un dziedināšanas instrumentus. Kontemplatīvās mākslas iekustina mūsu radošās improvizācijas prasmes arī tad, ja konkrētajā mākslas jomā- tēlotājmākslā, mūzikā, literatūrā- esam pilnīgi diletanti.” Juris Rubenis. No grāmatas “Starp divām bezgalībām”.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.