Kontemplatīvās mākslas nodarbība 17.decembrī pl.18.00

Kontemplatīvās mākslas nodarbībā 17.decembrī varēs izmēģināt meditatīvo zīmēšanu uz melnā papīra, kas palīdz atgriezties pie iekšējā miera.  Savukārt tie, kam ir drosme eksperimentē varēs izmēģināt spirta tintes pludināšanu.

Nodarbību vada draudzes locekle māksliniece Baiba Rēdere. Nodarbības notiek epidemioloģiski drošajā jeb zaļajā režīmā, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu. Iepriekšēja pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.

Ja ar mākslu nodarbojas centrā liekot Radītāju, tas var kļūt par neticami radošu un dziļu piedzīvojumu, jo tās ir attiecības, dialogs un pielūgsmes veids. Galvenais nav rezultāts, bet pats process.” B.Rēdere.

Dalība par ziedojumu, kura minimālais apjoms ir 15 eur par vienu nodarbību. Ziedojums nodrošina mākslas nodarbībām nepieciešamo materiālu iegādi, telpas ērtību nodrošināšanu un tēju vai kafiju.

Kontemplatīvās māklsas nodarbības paredzētas pieaugušajiem un tās notiek 1 vai 2 reizes mēnesī Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 5.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.