“Sakrālais džezs” koncerts 22.janvārī 15.00

22.janvārī plkst.15.00 Rīgas Lutera baznīcā notiks koncerts “Sakrālais džezs”.
Koncertprogrammā “Sakrālais džezs” piedalās Saulkrastu koris ANIMA diriģenta Matīsa Tuča vadībā, džeza pianists un slaveno elektrisko Hammond ērģeļu popularizētājs Latvijā Atis Andersons ar savu džeza trio, soliste Elīna Ose un stepa dejas grupa Soul Tap.

Koncerts veidots, lai kopīgi dalītos ar izcilā amerikāņu komponista Djūka Elingtona 20. gs. vidus daiļradi, jo īpaši veltīto ticības un brīvības tēmām.
Spilgti un aizkustinoši ir Elingtona trīs sakrālie koncerti (1965., 1968. un 1973. gadā), ko viņš sarakstījis savam bigbendam un dažādiem baznīcu koriem. Pats komponists, kurš radījis vairāk nekā tūkstoš skaņdarbu, uzskatījis, ka šie sakrālie koncerti ir viņa būtiskākais muzikālais devums. Taču viņš allaž uzsvēris, ka ar šiem koncertiem nav centies radīt liturģisko mesu. Koncertā “Sakrālais džezs” Jūsu priekam tiks atskaņotas dziesmas un skaņdarbi no visiem trim Elingtona sakrālajiem koncertiem.

Pasākums notiek epidemioloģiski drošajā vidē, uzrādot Covid-19 sertifikātu. Pasākuma laikā baznīcā jālieto sejas maska.
Ieeja par ziedojumu: sākot no 5 eur.

Lai nodrošinātu sēdvietas visiem, kuri 22.janvārī pl.15:00 apmeklēs koncertu Torņkalna baznīcā, aicinām aizpildīt anketu ŠEIT. 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.