Koncerts – nakts mistērija

10. martā plkst. 20.00 Kaziņika dienu ietvaros Rīgas Lutera baznīcā vijolnieka un pianista Mihaila Kaziņika koncerts – nakts mistērija “Ģēniju neprāts.”  “Daudzu gadsmitu garumā cilvēce mēģina atbildēt uz jautājumu, vai ģenialitāte liecina par ārprātu vai citas pasaules pārstāvēšanu,” skaidro koncerta rīkotāji. “Iespējams, ģēnijam ir ļoti grūti apvienot parastās pasaules likumus ar informāciju, ko viņš saņem un vēlas nodot cilvēcei. Vai pasaule spētu pastāvēt bez Šūmaņa, Lista, Paganīni mūzikas un van Goga, El Grego un Gogēna gleznām?”

Кoncertā piedalīsies arī bass Mihails Svetlovs (ASV), vijolnieks Andrejs Čistjakovs (Krievija), pianists Staņislavs Solovjovs (Krievija), ērģelnieces Inguna Grinberga un Larisa Carjkova (Latvija), kā arī konkursa “Uzlecošas Zvaigznes” uzvarētāji.

Biļetes Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.

Mihails Kaziniks Misterija

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.