Koncerts “Amao Omi” jeb “Bezjēdzīgais karš” 12. maijā plkst. 20.00

Rīgas Doma kora skolas jauktais koris, diriģents Jurģis Cābulis un aktieris Kaspars Znotiņš aicina uz koncertu “Amao Omi” jeb “Bezjēdzīgais karš” 12. maijā plkst. 20.00 Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā!
Koncerts “Amao Omi” pirmatskaņojumu piedzīvoja 2021. gada 3. septembrī, par to saņemot Lielo mūzikas balvu 2021 kategorijā “Gada koncerts”. Šobrīd, 2022. gada pavasarī, koncerta sākotnējais vēstījums – paraudzīties uz kara briesmīgo stihiju no drošas distances – vairs nav spēkā, jo šī drošības ilūzija ir zudusi. Ienākumi no biļešu tirdzniecības tiks ziedoti Ukrainas atbalstam.

Biļetes bilesuparadize.lv

Biļetes būs iespējams iegādāties arī uz vietas, baznīcā, pirms koncerta.
Cena 10,- EUR, maksāšana skaidrā naudā.

 

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.