Koncerti baznīcā Ziemsvētku laikā

19. decembrī plkst. 18.00 Pirmais kokļu mūzikas festivāls “Kokļu skaņas ziemas mirdzumā”
Koncertā Rīgas Lutera baznīcā piedalās koklētāji no visas Latvijas, tajā skaitā ansambļi “Austriņa”, “Dzītari”, “Raksti” un “Zelta stīdziņas”. Repertuārā dažādu stilu un laikmetu mūzika. Ieeja par ziedojumiem.

20. decembrī plkst. 15.00 jauktā kora “Libra” (Lietuva) un ērģelnieces Diānas Jaunzemes koncerts
Programmā mūzika Ziemsvētku noskaņās. Ieeja par ziedojumiem.

21. decembrī plkst. 14.00 cikla “Adventa mūzikas svētki Rīgā”
Koncertā piedalās Ieva Akurātere, Kārlis Kazāks, Silvija Silava, Vilnis Punka, Haralds Sīmanis un Arnis Miltiņš. Koncertā uzrunu saka Rīgas Lutera draudzes mācītāja Linards Rozentāls. Ieeja bez maksas.

21. decembrī plkst. 19.00 koncerts “Pieskarties brīnumam” 
Koncertā piedalās Endija Aleksandra (Rezgale) un Dainis Skutelis. Programmā dziesmas no Lučāno Pavaroti, Andrea Bočelli, Sāras Braitmenas, Hosē Karerasa, Siseles Hjirhjebē (Sissel Kyrkjebø), Džoša Grobana repertuāra, mūzikliem “Nožēlojamie” un “Romeo un Džuljeta”, kā arī latviešu komponistu melodijas. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

26. decembrī plkst. 19.00 Eiropas Ziemsvētki Rīgas Lutera baznīcā
Koncertā “Vīzijas piesnigušam vakaram” piedalās Latvijas Radio koris un brāļi Petrauski. Muzikālā ceļojumā satiekas Latvijas Radio kora filigrānais, atmosfēriskais un krāsām bagātais skanējums ar brāļu Petrausku džezīgi brīvo, virtuozo un sirsnīgo klavieru un saksofona spēli. Programmā Raimonda Petrauska jaundarbs, Ziemsvētku dziesmu aranžējumi un cita Adventa un Ziemsvētku mūzika. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs. Sestdien,

27. decembrī plkst. 16.00 un 19.30 koncerts “Tev tuvumā”
Koncertā piedalās Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, grupa “Putnu Balle”, Kārlis Auzāns, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs un Kaspars Kurdeko. Mākslinieki izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistāko Ziemsvētku dziesmu akustiskās versijas. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

29. un 30. decembrī plkst. 19.00 Eiropas Ziemsvētki
J. S. Baha “Ziemassvētku oratorija” – daiļš un apjomīgs vēstījums, stāsts no Marijas gaidībām un Betlēmes silītes līdz triju gudro apciemojumam un bēgšanai uz Ēģipti. Iztēlosimies sniegā iegrimušu glezno Torņakalnu, ziemas nakts augstās zvaigznes un dievišķas mūzikas skaņas, kas ļauj aizmirst ikdienu un aizved skaistā, siltā sapnī. Ir saņemta prieka vēsts, un dvēsele gavilē! Koncertā piedalās Elīna Šimkus, Zanda Švēde, Mati Turi, Pauls Putniņš, Rīgas Doma zēnu koris un “Sinfonietta Rīga”. Diriģents Mārtiņš Klišāns. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

5. janvārī plkst. 19.00 Ziemsvētku koncerts “Mana roka tavējā…”
Koncertā piedalās Rēzija Kalniņa un Uldis Marhilēvičs. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.