KLUSĀ NEDĒĻA UN LIELDIENAS TORŅAKALNĀ

Aicinām iepazīties ar Rīgas Lutera draudzes pasākumu un dievkalpojumu plānu, kā arī darba laika izmaiņām Klusajā nedēļā un Lieldienās.

Dievkalpojumi

Dievkalpojumi Klusajā nedēļā un Lieldienās Rīgas Lutera baznīcā notiks katru dienu!

  • Pūpolsvētdienā, 25. martā, plkst. 11.00.
  • Pirmdien, 26. martā, plkst. 18.00 kontemplatīvais dievkalpojums.
  • Otrdien, 27. martā, plkst. 18.00 kontemplatīvais dievkalpojums.
  • Trešdien, 28. martā, plkst. 18.00 kontemplatīvais dievkalpojums.
  • Zaļajā Ceturtdienā, 29. martā, plkst. 18.00.
  • Lielajā Piektdienā, 30. martā, plkst. 11.00 un 18.00 pēc īpašas kārtības.
  • Klusajā Sestdienā, 31. martā, plkst. 22.00 Lieldienu nakts dievkalpojums.
  • Kristus augšāmcelšanās svētkos, 1. aprīlī, plkst. 7.00 un 11.00.
  • Otrajās Lieldienās, 2. aprīlī, plkst. 11.00.

Klusās nedēļas meditācija

Tuvojoties Lieldienām, ikviens ir aicināts pavadīt laiku klusumā un vērīgumā!

Klusajā nedēļā, no 26. līdz 30. martam, meditācijas nodarbības Draudzes centrā notiks katru vakaru plkst. 19.30. Norises laiks ir pieskaņots Rīgas Lutera baznīcas ikvakara dievkalpojumam, tāpēc apmeklētājiem ir iespējams piedalīties gan dievkalpojumā, gan vēlāk arī meditācijas nodarbībā. Pieteikšanās vai iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

Pirmdien, 26. martā, meditācijas vakars ar mācītāju Induli Paiču plkst. 19.00 nenotiks!

Svētku koncerti

Otrajās Lieldienās, 2. aprīlī, plkst. 19.00 Rīgas Lutera baznīcā norisināsies Rīgas Gospelkora Lieldienu koncerts. Aicinām piedzīvot svētkus caur sniegto koncertu un varenu emociju devu. Ieeja par ziedojumiem.

Zaļajā Ceturtdienā, 29. martā, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris Lielajā ģildē rīko garīgās mūzikas koncertu “Miera Formula”. Mūsu draudzes locekļiem ir iespēja iegādāties biļetes uz šo koncertu ar 10 % atlaidi. Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un e-veikalā, izmantojot kodu MFD29.

Darba laika izmaiņas

No 26. marta līdz 2. aprīlim kanceleja būs slēgta, mācītāji un Diakonijas vadītāja apmeklētājus nepieņems.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.