Sestdien klusais dievkalpojums

Rīgas Lutera draudzes dievnams Torņakalnā šajās mūsu kopīgās nelaimes dienās ir atvērts no 10.00 līdz 20.00 ikvienam, kas vēlētos rast mieru, klusumu, cerību un spēku.

Draudzes centrā blakus baznīcai ir sastopami draudzes mācītāji, ar kuriem aprunāties par to, ko jūt un pārdzīvo, par savām bailēm, bezpalīdzību, sāpēm un nāvi un par to, ka tas viss ir tik neaptverams un piepešs. Par to, kur rast spēku un cerību.

Sestdien, 23.novembrī, plkst. 18.00 Rīgas Lutera baznīcā notiek Klusais dievkalpojums, sērojot par notikušo traģēdiju, domājot par dzīvi un nāvi, lūdzot, meditējot, klusējot, ieklausoties dvēseles mūzikā.

Dievkalpojuma attēli

Klusais dievkalpojums ir laiks un vieta, kurā varam rast pieeju tām savām grūtajām emocijām kā sērām un bēdām. Dievs ir mīlestības Dievs. Dažkārt tam ir grūti noticēt, kad sastopamies ar sāpēm, ciešanām un traģēdiju. Taču vairums jautājumu tikai tad atrod savas atbildes, kad mēs nostājamies Viņa priekšā. Viņš nekad neliek mums ciest un nekad mūs nesoda. Kad esam kopā, mūsu asaras sastop citu cilvēku asaras. Un varbūt kļūst vieglāk, ja jūtam, ka Dievs ņem savās rokās mūsu sāpes un katru mūsu asaru ir saskaitījis… Viņš ir mūsu pusē. Viņš neiegrauj jumtus. Bet ir ar tiem un tajos, pār kuru dzīvēm sagrūst debesis.

Svētdien ir Mūžības svētdiena. Rīgas Lutera baznīcā dievkalpojumi notiek plkst. 10.00 un 12.00. Klusums, sēras, skumjas, asaras, mīlestība un draugi apkārt. Ejot cauri tumsai un tukšumam pretī gaismai, kuru vēl neredzam.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.