Saruna “Kas notiek Rīgas Lutera draudzē?” |lasīt tālāk>>

Ko Tevī rada šis jautājums? Interesi? Bažas? Vienaldzību? Lai kāda arī būtu atbilde, mēs, Rīgas Lutera draudzes padome, sirsnīgi aicinām Tevi uz tikšanos Draudzes centrā 24. martā plkst. 13.00 pēc dievkalpojuma.

Savu darbību šajā padomes sastāvā mēs sākām pirms gada un, kā to jau vairākkārt esam uzsvēruši, cenšamies veidot ciešākas attiecības starp cilvēkiem mūsu draudzē. Tāds arī ir viens no šīs tikšanās mērķiem.

Vēl mēs vēlamies pārrunāt, kā mūsu draudzei ir klājies pagājušajā gadā, un, jo svarīgāk, – ko mēs gribētu aicināt kopā paveikt turpmākajos gados.

Varbūt pamanīji Draudzes lielo sarunu pagājušā gada rudenī, un paldies, ja tajā piedalījies. Mēs rūpīgi izstudējām aptaujas rezultātus, salikām tos kopā ar savām domām un radījām plānu, kā turpināt mūsu draudzes veidošanu par drošu un ikvienam pieejamu vietu un vidi daudzveidīgām iespējām, kura nodrošina formu un saturu garīgajai izaugsmei.

Sarunā mēs vēlamies dalīties ar šīm iecerēm un aicināt arī Tevi pastāstīt, kā tās atbalsojas Tevī un kā Tu varētu atbalstīt šo ieceru realizēšanu. Mēs plānojam darboties šādos trīs virzienos:

  1. CILVĒKS. Tas nozīmē darbošanos, piemēram, ciešāku attiecību veidošanu starp draudzes locekļiem, darbiniekiem, kalpotājiem, padomi un valdi; draudzes darbinieku un brīvprātīgo apmācību un attīstību, kā arī draudzes pārvaldības pilnveidošanu.
  2. SATURS. Tas nozīmē kristīgo tradīciju tālāku kopšanu, kā arī jaunu formu un satura piedāvāšanu garīgās attīstības ceļa meklētājiem.
  3. VIDE. Tas nozīmē viesmīlīgākas atmosfēras veidošanu draudzē, digitālās un fiziskās vides uzlabošanu, kā arī iecerēto vērienīgo projektu (piemēram, jaunā altāra un Dvēseļu dārza) īstenošanu.

Mēs apzināmies, ka tehnoloģiju laikmetā visu informāciju var iegūt, neizejot no mājām. Tomēr esam pārliecināti, ka laba saruna klātienē nav aizstājama ne ar ko citu. “Mīlestība ir Visuma spēcīgākā enerģija. Tās spēks vēl vairāk pieaug attiecībās. Mīlestības potenciāls visspēcīgāk atraisās mirklī, kad cilvēki ir izveidojuši attiecības.” (Louis Savary un Patricia Berne, Centre for Action and Contemplation)

Uz tikšanos 24. martā! Ļoti gaidīsim.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.