Izmaiņas draudzes mācītāju kalpošanā

Mīļie draugi!

Šīs vasaras pēdējais mēnesis ir atnācis ar lielām pārmaiņām mūsu draudzes dzīvē – mācītājs Kaspars Simanovičs pēc vairāk kā 15 gadu kalpošanas Lutera draudzē ir pieņēmis lēmumu noslēgt savu kalpošanu ar šī gada 3. augustu.

Šādu lēmumu Kaspars ir pieņēmis veselības sarežģījumu, kas izpaužas kā izdegšanas sindroms, dēļ. Par savu nodomu Kaspars draudzei paziņos šīs svētdienas, 26. jūlija, dievkalpojumā baznīcas dārzā. Līdz ar to 2. augustā plkst. 11.00 Kaspars kā Lutera draudzes mācītājs vadīs dievkalpojumu pēdējo reizi.

No 3. augusta draudzē kā aktīvi kalpojošs mācītājs pagaidām palieku tikai es – Linards Rozentāls. Mācītājs Indulis Paičs atrodas mācību atvaļinājumā. 4. augustā draudzes padome spriedīs par mācītāja kalpošanas darba nodrošināšanu tuvākajos mēnešos un tālākā nākotnē, kā arī par valdes priekšsēdētāja pienākumu, kurus līdz šim veica mācītājs Kaspars, izpildi.

Draudzes ikdienas darbs turpinās tāpat, kā līdz šim. Visi dievkalpojumi notiek. Visas līdz šim pieteiktās svētdarbības pārņemu es, kā arī mans apmeklētāju pieņemšanas laiks no 5. augusta tiek atjaunots tāds, kā pirms Covid krīzes – trešdienās plkst. 15.30 – 18.30. Ar septembri atsāksies iesvētes mācības nodarbības otrdienās un citi draudzes darba sezonas pasākumi.

Kā kolēģis Kasparam esmu daudz pateicības parādā – par pragmatisku, kritisku, atsvaidzinošu skatu uz daudziem draudzes aspektiem, bet, jo īpaši, par viņa ieguldījumu un līdzdalību mūsu, mācītāju, teoloģiskajā un garīgajā izaugsmē pēdējos desmit gados.

Sirsnībā
mācītājs Linards Rozentāls

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.