IESPĒJA IESAISTĪTIES DRAUDZES LABAJOS DARBOS

Pavisam nesen draudzē tika organizēta aptauja “Draudzes dialogs 2018”, kurā lūdzām novērtēt draudzē notiekošo pasākumu noderīgumu un kvalitāti, kā arī paust idejas par to, kādi pasākumi vēl būtu nepieciešami. Aptaujas rezultāti liecināja, ka draudzes locekļi vēlētos dažādus psiholoģiski izglītojošus seminārus un atbalsta grupas sevis attīstībai un izzināšanai, tematiskos vakarus un citas aktivitātes. Plānojot jaunā gada pasākumu kalendāru, mēs vēlētos apzināt mūsu pašu draudzes locekļus, kuriem būtu atbilstošas prasmes, pieredze un vēlme vadīt pasākumus. Ja saredzat sevī vēlmi iesaistīties draudzes dzīvē, vadot pasākumus, lūdzam sazināties ar Ievu Salmani-Kuļikovsku, rakstot uz Ieva.SalmaneKulikovska@gmail.com.

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.