Gongu meditācijas vakars “Atraisīt dvēseles spārnus”

Gada sākums ir laiks, kad savās iecerēs un attieksmē veidojam jaunā dzīves cēliena aprises, uzdodam toni turpmākajam gada ritējumam, sējam sēklas jaunajai mūsu radošo izpausmju ražai. Un tādēļ jo īpaši svarīgi, lai mūs nesažņaudz un neierobežo pašu uzliktās aizsardzības sistēmas, un līdzšinējā dzīvē gūtā sāpīgā pieredze nesasaista mūsu dvēseles spārnus. Meditācijā un apzinātībā mēs mācāmies arvien no jauna atraisīties un iepazīt iekšējās brīvības telpu.

Gongu meditācijas vakars “Atraisīt dvēseles spārnus” gongu meditācijas skolotājas un Rīgas Lutera draudzes locekles Lindas Straumes vadībā notiks 21. janvārī 15.30-19.30 draudzes centrā.

Rīgas Lutera draudzes locekļiem dalības maksas atlaide 10 %.

Pasākumu organizē Rīgas Lutera draudzes Centrs cilvēka izaugsmei (CCI) Torņakalns.

Centrs cilvēka izaugsmei Torņakalns ir vieta, kur daudzveidīgos semināros, lekcijās un nodarbībās mācīties kļūt par atvērtāku, patiesāku, līdzsvarotāku un mīlošāku cilvēku, kas atklāj un realizē savu dziļāko potenciālu šajā pasaulē.

Vairāk info par šo pasākumu un pieteikšanās:
https://forms.gle/s8GfuZHmcMr4S2R59

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.