Garīguma prakse mīlestības attiecību veidošanā

4. un 25. februārī, plkst. 19.00 Rīgas Lutera Draudzes namā lekcija divās daļās par garīguma praksi mīlestības attiecību veidošanā.

No vienas puses, visi cilvēki ilgojas pēc mīlestības. No otras puses, vai mēs vispār zinām, ko tieši gribam piedzīvot? Kā mīlestība izskatās, pēc kādiem kritērijiem to atpazīstam? Vai var izrādīties, ka ikdienā mīlestības impulsus saņemam daudz vairāk nekā paši domājam? Kas kavē mīlestības piepildītu attiecību veidošanos? Vai mūsu spēkos ir kaut ko darīt – citādāk, labāk kā līdz šim, lai mīlestības mūsu dzīvē būtu vairāk?
Par šiem un citiem jautājumiem divu vakaru garumā pārdomās dalīsies mācītājs Kaspars Simanovičs. Atklāto lekciju aicināts apmeklēt ikviens interesents. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Lekcijas “Garīguma prakse mīlestības attiecību veidošanā” I daļas ieraksts (4.02.2015.)

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.